
Кошик стелажний Natural House "Пудра", 16x16х14 см (EW-62 S)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плетені кошики Natural House - ідеальний вибір для тих, хто любить натуральні матеріали, цінує ручну роботу і прагне створити в своєму домі гармонійну, природну обстановку.
Стелажний кошик EW-62 S не тільки зручний і практичний, але і прекрасно виглядає. Висока якість і натуральні матеріали гармонійно поєднуються і створюють в домі затишок і теплий настрій. Матеріал: верба.
У комплекті з кошиком для зберігання йде знімний тканинний чохол, який легко знімається і стирається.
Плетений кошик Пудра - стильний акцент у вашому домі. Підходить для зберігання різних дрібниць, аксесуарів, рукоділля та ін.
Якщо ви хочете купити плетений кошик - обирайте ТМ Natural House. У нас в наявності предмети для зручного і стильного зберігання, які стануть невід'ємною частиною інтер'єру і зроблять ваш дім виразним і оригінальним.
Розмір: 16x16х14 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Handy Home |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 14 см |
| Длина | 16 см |
| Тип | Корзина |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Крышка | Нет |
| Материал | ива текстиль |
| Объем | 3.5 |
- Цена: 180 ₴

